Ako oblečením skryť bruško. Časť I.

Potrebujete zamaskovať bruško? Máme pre vás tipy na šaty a topy, ktoré to spravia za vás.

Skôr či neskôr to zažije každá. Jednoducho potrebujete vaše bruško oblečením skryť. Odpútať od neho pozornosť. V prvej časti vám prinášame tipy, aké šaty a topy pre vás túto službu urobia najlepšie. V druhej časti Ako oblečením skryť bruško si povieme o nohaviciach a blejzeroch. 

Oversize šaty

Pridajte látku. Siahnite po mierne oversize šatách. Ale pozor, vyberajte rovný strih a padavú ľahkú látku. Takto vás budú šaty pri pohyboch mierne tvarovať, ale zároveň zakryjú to, čo majú. 

Šaty v tvare písmena A

Šaty v A tvare sú vždy obtiahnuté v oblasti ramien alebo pŕs. Vďaka tomu vyzerajú, že postavu kopírujú. Pod prsiami sa začínajú mierne rozširovať, čím ponúkajú dostatok miesta na zamaskovanie bruška. 

Šaty v štýle empire

Ak máte radi dllhšie šaty, siahnite po šatách v štýle empire. Obopnú vaše prsia, pod ktorými sú stiahnuté a následne látka (veľa látky) padá voľne a rovno dole. Nechajú vyniknúť vaše prednosti a zamaskujú slabosti. 

Zdroj: amazon

Volánové šaty

Volány dokážu zázraky. Ak vytvárajú vrstvy a ešte sú aj asymetrické, ako pri šatách nižšie, nikto nebude schopný odhadnúť, ako vaša postava vyzerá. 

Zdroj: amazon

Asymetrický top

Pokiaľ šaty nie sú to pravé pre vás, rovnako dobrú službu pre vás urobí aj vhodne vybratý top. Asymetria je správna voľba. Top musí byť voľný a dlhý. 

Peplum top

Tento typ topu pekne zvýrazní tvary vašej postavy a zároveň zakryje bruško. Peplum topy vytvárajú dojem opaska v najužšej časti drieku, pod ktorým sa rozširujú, čím vám dávajú dostatok priestora. Ak sa vám podarí nájsť peplum top s volánmi, máte vyhrané. 

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest