Ako vyzerať exkluzívne. 10 tipov, ktoré zvýšia vnímanú hodnotu outfitu.

Dosiahnite exkluzívny vzhľad bez toho, aby ste minuli stovky eur.

1. Neutrálne a monochromatické farby

Béžová, biela, sivá, jemne ružová. Svetlé farby rozžiaria váš outfit a a vytvárajú dojem, že je drahší, ako v skutočnosti. 

Monochromatické farebné kombinácie pôsobia vždy šik, postavu urobia štíhlejšiu a vyššiu a celý outfit elegantnejší. Byť v jednej farbe od hlavy po päty nie je tabu. Naopak. Ak to nie je váš štýl, pokojne doplňte kontrastnú farbu jednoduchým doplnkom. 

Zdroj: Pinterest

čierna je vždy štýlová

Zdroj: Pinterest

2. Stavte na jednoduchosť

Jednoduchý, klasický minimalizmus zaručí, že ourfit bude vyzerať exkluzívnejšie, ako v skutočnosti je. Platí to aj pre použitie doplnkov. 

Zdroj: Pinterest

3. Topánky s opätkom a špicaté topánky

Akokoľvek vysoké akýkoľvek typ – balerínky, lodičky, mokasíny alebo jazdecké čižmy. Opätok dodá topánke tvar a zmení držianie tela. 

Ak navyše zvolíte zašpicatené topánky, bude to dvojnásobne dobre. S opätkom či bez, vždy vyzerajú o trochu viac elegantne, ako tie zaoblené. Navyše, špička vám dodá centimetre aj bez opätkov. 

Zdroj: Pinterest

4. Pravidlo troch

Počítajte spodok a top a k nim vždy niečo pridajte. Náhrdelník, opasok, šatku či klobúk. 

Zdroj: Pinterest

5. Rôzne textúry

Pridajte do svojich outfitov rôzne textúry. Umelé kožušiny, kožu, nadýchanú vlnu, matné vs lesklé. Výsledok bude akoby vás obliekal osobný stylista. 

Zdroj: Pinterest

6. Jednoduché šperky

Ak máte záľubu vo výrazných šperkoch, pri vytváraní exkluzívneho vzhľadu ich nechajte v šperkovnici. Vnímanú hodnotu vášho outfitu zvýšia jednoduché šperky z kvalitných materiálov. Nemusia byť rovno aj vzácne. Nezabudnite pridať hodiny. 

Zdroj: Pinterest

7. Dobre sediaca spodná bielizeň

Spodná bielizeň by mala dobre sedieť. Nemala by pútať pozornosť, naopak, mala by nechať vyniknúť vaše oblečenie. Zvoľte si radšej hladké prevedenie v telových odtieňoch. Nezabudnite, že podprsenka v správnej veľkosti dokáže ubrať niekoľko kíl. 

7. Dizajnérske kúsky

Doplňte do vášho outfitu dizajnérske kúsky, ktoré majú hodnotu. Automaticky potiahnete hore vnímanú hodnotu celého vášho ourfitu. Môže to byť opasok, kabelka, šatka, okuliare či hodinky. 

8. Neutral make-up s výrazným rúžom

Ak chcete vyzerať na úrovni, vyhnite sa výraznému líčeniu. Zvoľte neutrálne odtiene a menej lesku. Kde si môžete dovoliť pridať je rúž. Upravené pery pridajú každému make-upu na vnímanej hodnote. 

Zdroj: Pinterest

9. Kožená alebo military bunda

Pridajte k svojmu outfitu koženú alebo military bundu. Dokonca aj v teplákoch budete vyzerať exkluzívne. 

Zdroj: Pinterest

kozena-bunda-2

Zdroj: Pinterest

10. Kvalitné oblečenie v dobrom stave

Vyberajte si oblečenie, ktoré je z kvalitných materiálov a dobre ušité. Musí vám sedieť a stav nech je vždy 100%. Ak chcete vyzerať exkluzívne, začnite žehliť, odžmolkovávať, kontrolujte, či vám niekde netrčia nitky alebo sa nepára šev. 

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest